Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Cache_Lite has a deprecated constructor in /home/dijicode/public_html/system/library/so/listing_tabs/Cache_Lite/Lite.php on line 29
Dijital Menu

Dijital Menu


Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Dijital Menü NFC Standı (25 Adet)

(0)
4.450,00 ₺

Özel Lazer Kesim, Ultra Viyole Dijital Baskılı Masaüstü NFC-QR Ahşap MenüDijiCode Dijital QR Menü üye işyerlerinin, masalarında kullanmaları için tasarlanan NFC ve QR özellikli ahşap masaüstü standlardır. Bu standlar üzerine, üyesi olduğunuz DijiCode Dijital QR Menü sisteminde size özel tanımlanmış olan NFC etiketi ve  QR kodu yer almakta..

Hızlı İncele

Dijital Menü QR Standı (25 Adet)

(0)
2.950,00 ₺

Özel Lazer Kesim, Ultra Viyole Dijital Baskılı Masaüstü QR Ahşap MenüDijiCode Dijital QR Menü üye işyerlerinin, masalarında kullanmaları için tasarlanan QR özellikli ahşap masaüstü standlardır. Bu standlar üzerine, üyesi olduğunuz DijiCode Dijital QR Menü sisteminde size özel tanımlanmış olan QR kodu yer almaktadır. Müşterileriniz bu kodu tele..

Hızlı İncele

Dijital Menu Sistemi - NFC Özellikli

(0)
5.950,00 ₺

Ultimate Plan - Dijital Menü Sistemi - NFC ve QR ÖzellikliDijiCode Dijital Menü Sistemi Nedir?Dijital Menü Sistemleri, restoran müşterilerinin akıllı telefonlarından masada bulunan QR kare kodu veya NFC etiketi okutarak görüntüleyebilecekleri dijital menüdür.Tamamen temassız bir sipariş deneyimi olan bu yazılım sayesinde, müşterileriniz dijital men..

Hızlı İncele

Dijital Menu Sistemi - QR Özellikli

(0)
4.450,00 ₺

Pro Plan - Dijital Menü Sistemi - QR ÖzellikliDijiCode Dijital Menü Sistemi Nedir?Dijital Menü Sistemleri, restoran müşterilerinin akıllı telefonlarından masada bulunan QR kare kodu veya NFC etiketi okutarak görüntüleyebilecekleri dijital menüdür.Tamamen temassız bir sipariş deneyimi olan bu yazılım sayesinde, müşterileriniz dijital menü ile ürünle..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)